POLITIEBERICHTEN
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
Fietsen en bromfietsen sneller terug naar de eigenaar!
EMMEN - Door een goede gegevensuitwisseling tussen politie en de Stichting Veiligheidszorg Drenthe kregen in 2008 maar liefst 71 eigenaren van vooral gestolen en gevonden fietsen en bromfietsen hun eigendom terug.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
ASSEN ? De politie hield donderdagavond in het stadhuis aan de Noordersingel in Assen een 56 jarige man uit die plaats aan die weigerde het stadhuis te verlaten.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
ZUIDWOLDE ? In de nacht van donderdag op vrijdag is achter een woning aan De Marsen in Zuidwolde een houten schuurtje afgebrand. De oorzaak is nog niet bekend. Het schuurtje brandde volledig af.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
HOOGEVEEN ? De politie in Hoogeveen stelt een onderzoek in naar een jongeman die donderdagmiddag omstreeks 16.30 uur op het Blankensplein in Hoogeveen de tas stal van een 79 jarige vrouw uit die plaats. De vrouw liep daar nadat ze wat boodschappen had gedaan. Zij werd ingehaald door een jongeman op een fiets die de rode linnen tas uit haar hand griste en snel doorfietste. De dader fietste erg snel. Volgens de vrouw was het een lange jongen en droeg hij een donkere jas met capuchon die hij over zijn hoofd had. De politie hoopt dat er getuigen zijn die kunnen helpen deze dader op te sporen. Waarschijnlijk heeft een vrouw die net haar auto parkeerde de dader gezien. De politie vraagt deze mevrouw contact op te nemen via 0900-8844. De bestolen vrouw riep nog enkele ?Help?
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
BEILEN ? In een supermarkt aan de Ventweg Zuid in Beilen werd donderdagmiddag een 35 jarige man uit die plaats aangehouden. Hij nam een fles drank mee zonder te betalen.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
ODOORN ? In de nacht van woensdag op donderdag is ingebroken in twee hotels aan de Hoofdstraat in Odoorn. De boven de zaak wonende eigenaar van ??n van de hotels werd wakker van lawaai en ontdekte dat er werd ingebroken. Hij waarschuwde direct de politie maar waarschijnlijk heeft de dader dit gemerkt. Nog voordat de politie arriveerde zag de eigenaar een auto met hoge snelheid wegrijden. De inbraak in het andere hotel werd donderdagmorgen ontdekt. Ook daar was een deur opengebroken. Uit dit hotel is geld gestolen.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
ASSEN ? Bij een verlichtingscontrole donderdagmorgen op de Dr. Nassaulaan en het Peeloerespad in Assen bekeurde de politie 27 fietsers die de boel niet voor elkaar hadden.
VRIES ? De fietsers in vries hadden het donderdagmorgen beter voor elkaar. Bij een verlichtingscontrole op de Asserstraat bekeurde de politie slechts drie overtreders. Bijna iedereen had de verlichting prima voor elkaar.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
DRIJBER ? Een 46 jarige automobilist uit Beilen belandde in de nacht van donderdag op vrijdag met zijn auto in een sloot langs de Drijbersche Es in Drijber. De man ging in een bocht rechtdoor.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN ? De politie vorderde donderdagavond het rijbewijs in van een 40 jarige bromfietser uit Emmen. De man reed zonder helm over de Hoenderkamp.
Reageer!
vrijdag 19 dec 2008 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMER COMPASCUUM ? Op de Vegterswijk in Emmer Compascuum kwamen donderdagmorgen twee auto?s met elkaar in botsing. Daarbij raakte de 50 jarige uit Emmen afkomstige bestuurder van ??n van de auto?s gewond.
Reageer!