SPORT

De avonturen van Emmen D1

EMMEN - Ondanks de vele regenbuien van de de dagen voorafgaand aan de wedstrijd lag veld 3 op sportpark de Meerdijk er gewoon goed bij. Er kon gevoetbald worden. Een wedstrijd tussen, op papier, twee goede ploegen uit de 2de divisie F: Emmen D1 ? Frisia D1. De laatstgenoemde ploeg uit Leeuwarden nam de punten mee, het versloeg de Emmenaren met 0-1.
Reageer!

?VIOS wint thuis van nummer drie in 5E?

OOSTERHESSELEN - VIOS heeft aan het thuisduel tegen Protos drie punten weten binnen te halen. In een zeer attractieve wedstrijd werd het 3-1 voor de mannen uit Oosterhesselen. VIOS had wat recht te zetten na de blamage vorige week in Eext. Het werd maar liefst 9-2 voor de mannen uit Eext, die op moment van spelen nog gelijk stond met het vlaggenschip van VIOS.
Reageer!

WKE wint met man minder

EMMEN - De eerste helft was voor WKE, ofschoon Alcides de eerste kans kreeg, maar de bal verdween in het zijnet. In de tegenaanval kreeg speelde Erik Eleveld zich vrij en plaatste de bal op Paul Weerman, maar die schoot van dichtbij met zijn mindere linker net naast. In de zestiende minuut was het dan wel raak. Martijn Doldersum plaatste de bal op Paul Weerman, die legde de bal breed op de inkomende Robin Demeijer en die schoot vanaf de zestiende via een tegenstander raak.
Reageer!

CEC kopje onder tegen Emmen

EMMER COMPASCUUM - CEC probeerde van alles, maar bleek niet bij machte om tegen Emmen een punt veilig te stellen. Deze gemeentelijke derby op het sportpark in Emmer Compascuum eindigde in 2-0 voor de Emmenaren. Ingmar Reins scoorde de 0-1 voor de thee en Dave Bos zorgde in de tweede helft voor 0-2 voor de titelkandidaat uit Emmen. reageer op dit bericht REACTIE We verzoeken dringend een ieder die reageert zich te houden aan de regels van fatsoen, wet en privacy. De redactie behoudt zich het recht voor reacties te verwijderen. Naam: Reactie: Voer de afgebeelde code in: De inhoud van het bericht moet te maken hebben met het artikel en niet aanstootgevend en/of kwetsend zijn of persoonlijke informatie bevatten. De uitgever is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de reacties en behoudt zich het recht voor reacties te verwijderen. Bij misbruik kan de toegang tot deze site worden geblokkeerd! Indien de uitgeverij daartoe wordt gevorderd door Justitie, verstrekt de uitgever ingeval van mogelijke misdrijven (laster/ bedreigingen) ten behoeve van onderzoek de ip-adressen van waaruit deze misdrijven mogelijk zijn verzonden. Reacties op dit berichtlaatmenietlachen schreef op zondag 15 november 2009 om 19:15 Bij cec probeerden ze helemaal niets. reageer ongepast? Adriaan schreef op zondag 15 november 2009 om 19:23 Over die twee rode kaarten voor CEC zullen we het maar niet hebben. reageer ongepast? emmenaar schreef op zondag 15 november 2009 om 19:50 in emmercompas hebben ze nog nooit kunnen voetballen reageer ongepast? sloper schreef op zondag 15 november 2009 om 21:28 word het niet tijd bij cec om wat voetballers weg te schoppen reageer ongepast? van gaal schreef op zondag 15 november 2009 om 21:30 volgens geruchten stroom brinkman weer voor de groep reageer ongepast? emmermeer schreef op zondag 15 november 2009 om 21:51 dat moeten ze doen deze trainer past niet bij de club reageer ongepast? geen supporter van cec schreef op maandag 16 november 2009 om 00:06 Ze hebben geen voetballers bij cec alleen schoppers reageer ongepast? supporter cec schreef op maandag 16 november 2009 om 11:41 weten de ""supporters" buiten het veld het weer beter???Blijf de volgende keer lekker thuis. reageer ongepast? volger schreef op maandag 16 november 2009 om 13:57 cec heeft tenminste supporters en tis wel hun cluppie......! reageer ongepast?
Reageer!

Nipte zege WKE op Alcides

VOETBAL - WKE won zondag thuis met 2-1 van Alcides uit Meppel. Robin de Meijer opende de score voor de thuisploeg in het begin van de wedstrijd (1-0). Halverwege de 2e helft kwam Alcides op gelijke hoogte door een treffer van Martin van den End. In de slotfase was Paul Weerman trefzeker door de winnende treffer te maken (2-1). Scheidsrechter Souwen deelde maar liefst 12 gele kaarten uit. Twee keer geel was er voor Will Koops.
Reageer!

Pals groep E&O maatje te groot voor Hurry Up

EMMEN - Pals groep E&O heeft ook in de achtste competitiewedstrijd van het seizoen geen punten laten liggen. Thuis wedstrijd, na een 17 ? 13 ruststand, streekgenoot Hurry Up met duidelijke cijfers verslagen, 37?26. Het was een mooie handbalavond in de Emmer Ben Kwijt Arena. Meer dan 2000 bezoekers waren op het duel afgekomen die voor het eerst sinds 3 jaar weer op de agenda stond. Het begin van de wedstrijd was duidelijk voor de gasten uit Zwartemeer die van 0 ? 2 uitliepen naar 2 ? 5.
Reageer!

Hekkensluiter haalt uit tegen DOS-dames

AMSTERDAM - De meest verrassende uitslag kwam afgelopen weekend uit de wedstrijd Westsite ? DOS. Het onderaanstaande Westsite uit Amsterdam presteerde het om de tot dan toe ongeslagen koploper DOS met een 25-19 nederlaag terug te sturen naar Emmer-Compascuum. Trainer/coach John Ettekoven van DOS weet de nederlaag aan een zogenaamde ?off-day?? op alle fronten van zijn pupillen die regelrecht op weg leken naar het kampioenschap. De doelpunten van DOS werden gescoord door: Alet van Veen 6, Annelies Smeets 4, Sharon Husers 2, Gerike Mulder 2, Nicolai Bakker 2, Susanne Douwenga 2, Jenny Leutscher 1.
Reageer!

Dames DOS kopje onder

EMMER COMPASCUUM - Westsite uit Amsterdam heeft de handbaldames van DOS uit Emmer Compascuum getrakteerd op een 25-19 nederlaag. koploper DOS had een volledige ?off-day?? en werd op alle fronten afgetroefd.
Reageer!

Drie keer winst voor zitvolleyballers GSC Emmen

BELTRUM - Afgelopen zaterdag moesten wij onze tweede ronde van de competitie spelen in Beltrum. Onze eerste tegenstander van de dag was Zivo noord-holland uit Schagen de eerste ronde hadden wij met 2-0 verloren van hun dus wij waren gebrand om het dit keer beter te doen en inderdaad door goed spel en consentratie onze site wonnen wij deze wedstrijd met 2-0 setstanden 25-18, 25-23.
Reageer!

Tjoba Dames winnen van DIO/Bedum

KLAZIENAVEEN ? De Tjoba Dames hebben zaterdagavond in eigen sporthal ?De Zon? een belangrijke 3-1 overwinning behaald op DIO/Bedum. Daarmee klimt het team van trainer/coach Dennis Luider naar een 7e plaats in de 2e Divisie. Tjoba begon heel overtuigend aan de zware klus en zette de Groningers meteen onder druk door een goede service. Doordat de ploeg ook blokkerend een sterke wedstrijd speelde, kreeg het hoger geplaatste DIO/Bedum geen kans in hun spel te komen. Zaterdag spelen de Tjoba Dames uit tegen Donitas/Groningen.
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda