SPORT

Zondag groots voetbalfeest in Emmen centrum

EMMEN - Het wordt groot feest zondag 11 juli in Emmen centrum. De horecabedrijven Markant, Brasserie en Zwetser zorgen er samen voor dat er een groot tv-scherm (24 m2) meter komt te staan op een groot podium op het plein nabij de Grote Kerk, waarop de WK-finale met daarin "Oranje" zal zijn te volgen. Het voetbalevenement begint om 18.00 uur, de wedstrijd om 20.30 uur. De muzikale omlijsting is in handen van een dj. Om reacties te plaatsen of te lezen moet u eerst inloggen. meer informatie inloggen/ registreren Mensen die willen reageren of reacties willen lezen op deze website, moeten eerst inloggen. Om te kunnen inloggen, dient u te beschikken over een profiel. U kunt een profiel aanmaken via deze link. Deze tekst verbergen REACTIE We verzoeken dringend een ieder die reageert zich te houden aan de regels van fatsoen, wet en privacy. De redactie behoudt zich het recht voor reacties te verwijderen. Naam: Reactie: De inhoud van het bericht moet te maken hebben met het artikel en niet aanstootgevend en/of kwetsend zijn of persoonlijke informatie bevatten. De uitgever is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de reacties en behoudt zich het recht voor reacties te verwijderen. Bij misbruik kan de toegang tot deze site worden geblokkeerd! Indien de uitgeverij daartoe wordt gevorderd door Justitie, verstrekt de uitgever ingeval van mogelijke misdrijven (laster/ bedreigingen) ten behoeve van onderzoek de ip-adressen van waaruit deze misdrijven mogelijk zijn verzonden.
Reageer!

Gerard Lambers trainer van Zandpol

ZANDPOL - Zandpol heeft een noeiwe trainer. Het is Gerard Lambers uit Schoonebeek geworden. Lambers die het afgelopen seizoen nog gepromoveerd met Erica'86 tekende eem contract voor een jaar
Reageer!

FC Emmen houdt dinsdag open dag

EMMEN - Komende dinsdag 13 juli houdt FC Emmen de jaarlijkse Open Dag die deze keer is gecombineerd met festiviteiten ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum. Het programma op het voorplein van het Univ? stadion begint om 16.00 uur. Op het plein vinden allerlei activiteiten plaats. Hoogtepunt is de spelerspresentatie die voor 17.00 uur op het programma staat. De avond wordt besloten met de erewedstrijd tegen landskampioen FC Twente die om 20.00 uur begint. Volwassenen betalen hier voor een tientje, kinderen tot en met 12 jaar vijf euro.
Reageer!

Oranjegekte na winst op Uruguay

EMMEN - KLAIENAVEEN -- Na de mooie 3-2 overwinning van Nederland op Uruguay en het behalen van de finale voor het wereldkampioenschap voetbal werd het weer een waar volksfeest. net als tijdens de voorgaande wedstrijddagen van oranje was een overgroot deel van Nederland in het oranje. Nadat de ruim 11,5 miljoen televisie kijkers oranje hadden zien winnen gingen de mensen de straat op. Ook in de regio Emmen barste het grote feest los. centrale punten waren onder anderen het marktplein, maar ook in Klazienaveen was de deze week net officieel geopende OVOND het middelpunt van luidzingende en toerterende auto's tot in de kleine uurtjes.
Reageer!

Hitte op de steppen van Bedrocks

EMMEN - In een verzengende hitte speelde de jeugd van Bedrocks afgelopen zaterdag de laatste wedstrijden voor de zomerstop. De Bedrocks honk en softbalvelden zien er door de hitte en droogte zo langzamerhand uit als een troosteloze steppe, maar ook dit gecombineerd met een temperatuur van rond de 35 ? was voor de Bedrocks honkballers geen reden de knuppels met rust te laten. Het eerste puppillen team, (4e op de ranglijst) wat dit seizoen voor het eerst speelt in de 2e klasse A, ontving de nummer 3 Uitsmijters uit Almelo.
Reageer!

FC Emmen mikt op het linkerrijtje

EMMEN - Het linkerrijtje van de Jupiler League luidt de doelstelling waarmee FC Emmen de nieuwe competitie in gaat. ,,Hoger mag'', volgens directeur Gerrit Volkers ,, maar we willen de druk niet hoger leggen.'' FC Emmen heeft een bewogen seizoen achter de rug maar het is nu tijd om weer met volle kracht vooruit te gaan. Dat was zo ongeveer de strekking van het verhaal dat directeur Gerrit Volkers op de traditionele persdag ten beste gaf. ,,Het groeit en bloeit weer rondom de club en de sfeer is zeer positief.''
Reageer!

FC Emmen pakt training op met zestien spelers

EMMEN - Onder een tropische temperatuur heeft FC Emmen vanmorgen de eerste training afgewerkt. Trainer Harry Sinkgraven had zestien spelers tot zijn beschikking. Vijftien daarvan zijn reeds vastgelegd, de zestiende is Tjaronn Chery.
Reageer!

Heeft u al een FC Emmen seizoenkaart?

EMMEN - Inmiddels is de seizoenkaartverkoop weer van start gegaan en is het nieuwe competitieschema voor 2010/2011 bekend met direct als klap op de vuurpijl de eerste wedstrijd op vrijdag 13 augustus thuis tegen FC Zwolle! Intussen begint de nieuwe selectie al wat vorm aan het nemen. Want wat dacht u van Ruud ter Heide ons goudhaantje van het laatste half jaar die maar liefst vier jaar heeft getekend? En Hans Denissen die door de supporters tot speler van het jaar is benoemd? Ook Sander Fischer, Michel Poldervaart, Erik van der Ven, Angelo Zimmerman en Guus de Vries zijn komend seizoen in het Unive Stadion te zien.
Reageer!

Oranjegekte in Emmen centrum

EMMEN - Het was gisteren naar aanleiding van de wk voetbalwedstrijd tussen Brazilie en Nederland weer een groot feest in de verschillende horecagelegheden in Emmen en omstreken. Tot aan de rust was het door de 1-0 achterstand een beetje bedempt, maar na de gelijkmaker kwamen de veelal in het oranjegeklede dames en heren toch weer los met uiteindelijk een groot feest door de 2-1 overwinning over Brazilie.
Reageer!

Meppelink en Wesselink 5e in Stavanger

STAVANGER-EMMEN - De uit Emmen afkomstige Madelein Meppelink en haar partner Marloes Wesselink speelden vanmiddag in Stavanger in het World Beachcircuit voor een plek in de kwartfinale tegen Holtwick-Semmler uit Duitsland. Beide teams hadden last van vermoeidheid, waarbij de Nederlandse meiden over net iets meer vermogen bleken te beschikken dan de Duitsen. Het werd een 2-0 overwinning( 21-19 en 24-22). Daarmee hadden de meiden hun beste resultaat ooit bereikt. Madelein had last van vermoeidheid; ze waren het enige team dat via de voorronden (en dus twee wedstrijden extra gespeeld) tot de kwartfinales reikte. Daarbij ook nog eens het jongste team.
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda