SPORT
maandag 18 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
Reageer!
maandag 18 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
BARGER OOSTERVELD - Op dinsdag 19 maart staat voor SVBO de bekerwedstrijd in en tegen Peize op het programma.
Supporters kunnen met de bus naar Peize.Het vertrek is 18:00 uur.
Supporters die mee willen, kunnen zich aanmelden bij Geert Fuhler (0630007334).
De bus vertrekt vanaf de vaste vertrekplaats kantine SVBO.
Reageer!
zondag 17 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
ASSEN - Oud-TT-winnaars en MotoGP Legend Kevin Schwantz en Randy Mamola zijn dit weekend tijdens de TABAC Classic GP Assen de grote sterren op het TT-circuit. De Amerikanen komen naar Assen voor een demonstratie op hun originele Grand Prix-motoren. Beide coureurs waren jarenlang de publiekslievelingen op Assen. Schwantz won zijn laatste TT in 1993, het jaar dat hij wereldkampioen werd. Mamola won voor het laatst op Assen in 1985.
Reageer!
zondag 17 maart 2024 | Geschreven door Emmie Suichies
Reageer!
zondag 17 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
Reageer!
zondag 17 maart 2024 | Geschreven door Peter Strieper
DWINGELOO - Afgelopen zondag moest Schoonebeek aantreden tegen rode lantaarn drager Dwingeloo. De uitwedstrijd in Dwingeloo werd nog met 2-1 verloren, en dat is tot op heden de enige overwinning van Dwingeloo. Deze middag kwam er bijna eentje bij, maar in de 96e minuut wist Schoonebeek toch nog de gelijkmaker te produceren, 2-2.
Reageer!
zaterdag 16 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
Reageer!
zaterdag 16 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
Reageer!
vrijdag 15 maart 2024 | Geschreven door Niels Dijkhuizen RTV Drenthe
VOETBAL - Wat een avond, wat een apotheose. FC Emmen kreeg acht tellen na de pijnlijke 2-1 een kwartier voor tijd, maar stond op en vocht zich in blessuretijd nog langs Jong FC Utrecht. Dankzij goals van Mike te Wierik en Desley Ubbink, beide na voorbereidend werk van Patrick Brouwer, stapte de Drentse club toch nog als winnaar van het veld: 2-3.
Reageer!
maandag 11 maart 2024 | Geschreven door Bennie Wolbers
ALAGHAREN - De laatste ronde van het starters jeugdjudo toernooi werd gehouden in Slagharen. De organiserende vereniging Anbergen had veel gedaan om de prijswinnaars in de schijnwerpers te zetten, dit letterlijk en figuurlijk. Deze eindronde was mede daarom een feest voor de jonge judoka's en met name voor de jeugd van judovereniging Vos. Zij behaalden in totaal 16 prijzen en waren daar super blij mee. Dat is ook te zien op de foto's. Judoka's, ouders en coaches gingen tevreden naar huis.
Reageer!