SPORT
zondag 27 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
Op het veld wonnen de Emmenaren de uitwedstrijd om de koppositie met 9 doelpunten verschil, Elko was niet van plan in de zaal nogmaals zo ruim te worden verslagen. EKC 2000 startte goed met een vrije bal die Peter Bult verzilverde. Na de gelijkmaker maakten Michel Jeurink en Wietske Heida geen fouten met de kleine kans(1-3). Elko schoot echter met zuiver en trokken de stand weer gelijk. De dames van EKC 2000 maakten voor rust het verschil met enkele afstandschoten. Desondanks zocht EKC 2000 te veel de kansen in de doorbraak. Toch konden de Emmenaren rusten met een voorsprong van 6-8.
Reageer!
zondag 27 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
GIETEN - Jan Venhuizen uit Smilde heeft zaterdag de tweede editie van de Super Prestige Veldloop in Gieten op zijn naam geschreven. Carl Opten uit Assen en Martin Lahof uit Borger werden respectievelijk tweede en derde. Venhuizen liep de 10 kilometer lange Super Prestige Veldloop in een tijd van 37 minuten en 50 seconden.
Reageer!
zondag 27 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
ZOETERMEER - De tafeltennissers van PayPro.nl/DTK'70 zijn uitgeschakeld in de strijd om de najaarstitel in de eredivisie. De ploeg uit Klazienaveen kon zondag in de return tegen Enjoy & Deploy niet overtuigen en verloor met duidelijke cijfers: 6-1. De ploeg uit Zoetermeer had ook al de heenwedstrijd gewonnen (4-3).
Reageer!
zaterdag 26 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
Emmen: De uitslagen van het inhaalprogramma amateurvoetbal van zondag 27 november zien er als volgt uit:
Reageer!
zaterdag 26 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De uitslagen inhaalprogramma voetbal in district noord zien er als volgt uit:
Reageer!
zaterdag 26 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
KOKSIJDE(B) - Veldrijder Gert Jan Bosman uit Emmen, de kersverse wielrenner van het jaar in Drenthe, wist vandaag in het Belgische Koksijde een wereldbeker op zijn naam te schrijven. Later meer...............
Reageer!
zaterdag 26 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De winnende goal van Sander Fischer tegen MVV was zijn eerste doelpunt in het betaalde voetbal. Ruud ter Heide scoorde eveneens en het dat was zijn honderdste goal in het Nederlandse betaalde voetbal.
Reageer!
zaterdag 26 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
Het leek er op dat de wedstrijd FC Emmen-MVV in het zoveelste gelijke spel in de onderlinge reeks zou eindigen, maar kort voor tijd zette Sander Fischer de winnende treffer op het bord. ,,In de eerste helft hebben we het niet goed gedaan'', oordeelde trainer Ren? Hake. ,,Maar op basis van de tweede helft is de zege verdiend.''
Reageer!
zaterdag 26 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - FC Emmen heeft een zwaarbevochten 2-1 zege op MVV Maastricht behaald. De winnende goal van Sander Fischer viel pas in de 89e minuut van een vooral in de tweede helft boeiend duel. Het voetballen is weer leuk op de Meerdijk. Drie kwartier na afloop van de wedstrijd tegen MVV liepen de supporters nog buiten het supportershome te zingen. Ongekende taferelen voor het Univ? stadion en dat alles omdat FC Emmen zo langzamerhand een eigen stijl heeft ontwikkeld die blijkbaar voor een tegenstander lastig te bestrijden is. Moeilijk is het op zich niet want het is grotendeels hard werken en elkaar steunen en dat gedurende negentig minuten plus extra tijd. FC Emmen had zich de slechte gewoonte eigen gemaakt om in de slotfase een voorsprong weg te geven maar draaide tegen MVV de rollen om met een winnende goal in de voorlaatste minuut.
Reageer!
vrijdag 25 nov 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
GIETEN/EMMEN ? Bert Jan Lindeman uit Assen is donderdagavond in Gieten uitgeroepen tot wielrenner van het jaar in Drenthe. De andere winnaars waren: Stan Wijkel uit Holsloot in de categorie Junior man t/m 18 jaar. Willeke de Jong (Junior vrouw t/m 18 jaar) en Janneke Ensing (Senior vrouw vanaf 19 jaar). Stan Wijkel en Ben Jan Lindeman waren niet aanwezig in de tent in Gieten. Beiden waren verhinderd in verband met voorbereidingen op wedstrijden dit weekend. De moeder van Wijkel was wel aanwezig en nam zijn prijs in ontvangst.
Reageer!