SPORT

Goede papieren voor SC Zweeloo na tweede bekerwinst in voorronde

VEENHUIZEN ? Met nog ??n poulewedstrijd te gaan tijdens de voorronde van het bekertoernooi heeft Sportclub Zweeloo goede papieren voor het bereiken van de eerste knock-out ronde. Na de 2-0 winst (Bert Jan Volders en Anne Hajes scoorden zaterdag) op vijfdeklasser VAKO za. zegevierde het team van coach Hans Pullen ook bij vierdeklasser VV Veenhuizen. Het werd dinsdag 1-3 in het gevangenisdorp. Oude bekende Veenhuizen - de ploeg van trainer Sjoerd Rozema kan nog wel eens om de prijzen mee gaan doen in 4D - kwam vlak na de rust op voorsprong, maar SC Zweeloo toonde veerkracht op sportpark Achter de (gekortwiekte) Molen.
Reageer!

Dubbelprogramma heren gewijzigd

EMMEN - Het dubbelprogramma wat de heren van Pals groep E&O zouden afwerken zaterdag is gewijzigd.Vanwege het zware trainingsprogramma is in overleg met de medische staf besloten om zaterdag geen twee wedstrijden achter elkaar te spelen. Alleen de wedstrijd om 19.00 uur tegen het Duitse Aurich gaat door. Aanvang blijft 19.00 uur in de Ben Kwijt Arena en de toegang is gratis.
Reageer!

Dubbelprogramma E&O

EMMEN - De heren van Pals groep E&O spelen zaterdag twee oefenwedstrijd in de eigen Ben Kwijt Arena. Om 16.30 uur speelt de ploeg van trainer/coach Arthur Langedijk tegen HSG Nordhorn 2. Vervolgens staat om 19.00 uur de ontmoeting met OHV Aurich op het programma. De nieuwe aanwinst Lars S?rensen maakt dan zijn debuut voor de Emmense formatie.Toegang bij beide wedstrijden is gratis.
Reageer!

Uitslagen Eredivisie

EMMEN - Hier volgen de uitslagen in de 3e speeldag van de Eredivisie.
Reageer!

Drenthina wint op karakter van Sc. Erica

Aan het eind van zijn wedstrijdbespreking voorafgaand aan de wedstrijd gaf trainer Gerrie Benes zijn spelers nog even mee dat een overwinning voor hem dit keer wel extra prettig zou zijn. De inwoner van Erica heeft sowieso al een hekel aan verliezen, maar verliezen ?op? Erica zou hem de hoon van het gehele dorp opleveren.
Reageer!

Kremer/Hurry-Up wint Fokke de Vries toernooi

Zwartemeer ? Afgelopen weekend hebben de heren van handbalvereniging Kremer/Hurry-Up het Fokke de Vries toernooi winnend afgesloten. De Zwartemeerse vereniging organiseerde voor de 25e maal het sterk bezette internationale handbaltoernooi. Het toernooi is een eerbetoon aan Fokke de Vries, een boegbeeld uit de Zwartemeerse handbalgeschiedenis
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda