SPORT

DZOH en Noordscheschut sluiten af met remise

EMMEN – In de zaterdag 2e klasse J sloot DZOH de competitie af met een 1-1 gelijkspel tegen Noordscheschut. Op sportpark Zwanenveld te Emmen was Noordscheschut de bovenliggende partij, maar verzuimde het om de winnende treffer te produceren.
Reageer!

Monsterzege SVBO op Bergum

BARGER OOSTERVELD – In de zondag 1e klasse F was het zondagmiddag prijsschieten op het sportpark van SVBO aan de Parkstraat in Barger Oosterveld.
Reageer!

Emmen wint van Germanicus

COEVORDEN – In de zondag 1e klasse F won Emmen met 2-0 van het al gedegradeerde Germanicus. Emmen deed wat het moest doen om nog een toetje te halen en dat was zelf de wedstrijd winnen en hopen dat WVV een misstap maakte.
Reageer!

30 nieuwe jeugdleden voor Sc Roswinkel

ROSWINKEL - Het aantal leden van Sportclub Roswinkel zit dusdanig in de lift dat de vereniging in het seizoen 2016/2017 aan de slag gaat met nieuwe teams.
Reageer!

FC Emmen legt Junior Albertus vast

EMMEN / FC Emmen heeft overeenstemming met Junior Albertus bereikt over een contract voor het seizoen 2016/17. De 19-jarige spits speelde in 2014/15 in de A-jeugd van FC Emmen en kwam het afgelopen seizoen voor topklasser WKE uit. Vanaf maart van dit jaar heeft hij reeds met de A-junioren van FC Emmen meegetraind. Aan het contract is tevens een optiejaar verbonden.
Reageer!

Goede prestaties Wiliam Kruit

William heeft een super weekend achter de rug. Afgelopen zaterdag had hij een wedstrijd in Joure. Ondanks dat hij de hele dag met hevige hoofdpijn in de bus lag, wist hij alle 3 manches overtuigend te winnen en werd daardoor de dag winnaar.
Reageer!

Zondag 15 mei 2016: SVBC – Schoonebeek 0 – 1 (0 – 1)

BARGER - COMPASCUUM - De laatste wedstrijd van het seizoen voor Schoonebeek was uit bij SVBC. SVBC had nog één puntje nodig om zich definitief veilig te spelen, Schoonebeek moest winnen om nog een kans te maken op de nacompetitie. Met de 0-1 overwinning voldeed Schoonebeek aan de opdracht, maar door de uitslagen op de andere velden haalt Schoonebeek net niet de nacompetitie en is SVBC wel veilig.
Reageer!

Zes medailles voor renners WSV Emmen

ANNEN – Op Pinkstermaandag is in de directe omgeving van Annen gestreden om de districtstitels wielrennen. Alleen renners, die lid zijn van een Noordelijke wielervereniging, komen daarvoor in aanmerking. Danilo Wattez, die lid is van WSV Emmen, greep de titel bij de junioren. Zijn ploegmaat Justin Kloese uit Emmen sleepte de zilveren medaille in de wacht. Dat deed ook Tim Koote, die het wielrennen weer heeft ‘opgepakt’ na een aantal jaren onderbreking. De oorspronkelijk uit Nieuw-Weerdinge afkomstige renner kwam in de Sportklasse als 2e over de streep. Good-old Coen Holzhauer uit Emmen behaalde het brons bij de Masters, de vroegere veteranen. Brons was eveneens weggelegd voor schaatsster Sterre Jonkers en Lieke Nooijen uit Coevorden. Jeff Vermeulen uit Exloo, die lid is van NWV Groningen, werd districtskampioen bij de elite-renners. Hij klopte zijn ploegmaat Elmar Reinders in een lange sprint.
Reageer!

Lars van Berkel grote winnaar eerste editie MX Airtime in Beckum

BECKUM - Lars van Berkel van het Husqvarna SKS Racing NL team heeft de eerste editie van MX Airtime in Beckum weten te winnen. De crosser uit Veghel was niet alleen in de MX1 klasse het snelste maar wist ook de superfinale winnend af te sluiten.
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda