SPORT
zaterdag 22 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
HEERENVEEN - De uitslagen van donderdag 27 augustus
Reageer!
zaterdag 22 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
HEERENVEEN - De uitslagen van de eerste ronde van KNVB Beker district Noord op zondag 23 augustus ziet er als volgt uit:
Reageer!
vrijdag 21 aug 2015 | Geschreven door Dirk van der Kaap
EMMEN - FC Emmen moet voor de derde wedstrijd van het nog prille seizoenen op reis naar FC Den Bosch. De Drentse formatie staat er momenteel uitstekend voor zonder puntverlies en nog geen doelpunt tegen.
Reageer!
vrijdag 21 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Hoewel aanvankelijk werd verwacht dat Tim Siekman voor de eerste helft van het seizoen verloren was, lijkt het nu mee te vallen. De verdediger liep in het oefenduel tegen Jong Schalke 04 een blessure op (arm uit de kom) en gezien het feit dat dit niet de eerste keer was leek een operatie logisch.
Reageer!
vrijdag 21 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
LINGEN - Sensationeel! Wat een begin van het seizoen. De verwachting kwam uit tijdens het Final Four beker weekend in Lingen. Een finale met de torenhoge favoriet HSV Hamburg en de HSG Nordhorn-Lingen.
Reageer!
vrijdag 21 aug 2015 | Geschreven door Herry Thole
EMMER COMAPSCUUM - De eerste gymlessen na de vakantie waren een succes voor juffrouw Mariet, leidster bij UNIDO Bij de jongensgroep van groep 3 en 4 waren maar liefst 21 aanwezig, met vijf nieuwe leden De meisjesgroep scoorde 19 aanwezige jeugdleden, vier meer dan voor de vakantie.
Reageer!
woensdag 19 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Dinsdag 18 augustus is Marc Bijsterbosch door wethouder Bouke Arends gehuldigd voor zijn poolprestaties. Marc werd namelijk nationaal kampioen 9-ball in Deurne. Het is zijn eerste nationale titel bij de heren. Als jeugdspeler
was Bijsterbosch al wel nationaal kampioen. In het Portugese Vale do Lobo won de 21-jarige Emmenaar Marc Bijsterbosch
recent de bronzen medaille tijdens de Europese titelstrijd poolbiljart.
Reageer!
dinsdag 18 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
KLAZIENAVEEN - De 9e editie van de Fischer Plus Triathlon Klazienaveen wordt de grootste Triathlon tot nu toe georganiseerd door de Stichting Triathlon Klazienaveen. Na de succesvolle N.K.âs Masters in 2013 en 2014 en een geslaagde Triathlon op de middenafstand in 2014 heeft de N.T.B. voor 2015 én 2016 het N.K. MD (middenafstand) aan Klazienaveen toegekend. Zowel locatie, tijdstip als organisatie blijken een schot in de roos te zijn, want er kondigt zich een top deelnemersveld aan voor deze titelstrijd.
Reageer!
dinsdag 18 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
GRONINGEN - In een regenachtig Groningen gingen de Bedrocks heren van start met de 2e helft van het seizoen tegen Caribe. In de 1e inning kwam slechts 1 Bedrocks slagman op het honk met 4 wijd. Caribe maakte echter een vliegende start. Ook Caribeâ
Reageer!
dinsdag 18 aug 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De eerste officiële wedstrijd van het seizoen voor een Emmer jeugdteam werd gespeeld door FC Emmen D2. Het speelde voor de beker uit tegen het uit de eerste divisie gedegradeerde Hoogezand D1 en won keurig met 4-1. Na een redelijk gelijk opgaand begin was het FC Emmen D2 wat steeds beter in de wedstrijd kwam en verdiend op een 0-1 voorsprong kwam door Florian Zeqiri. Vlak voor rust kwam Hoogezand D1 op gelukkige wijze op 1-1 wat ook de ruststand was. Na de rust gooide FC Emmen D2 het tempo omhoog en binnen vijf minuten stond het 1-3 door doelpunten van Jort Jalving en Freek Tempelman. FC Emmen D2 bleef het betere van het spel houden en in de laatste minuut wist Damien Zwikker met een rake vrije trap de stand op 1-4 te brengen, wat tevens de eindstand werd.
Reageer!