SPORT
donderdag 10 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
ALMERE - Deze week wordt de Dutch open gespeeld in Almere en De badmintonner Jordy Hilbink bereikte woensdagavond als enige Nederlandse heren singel de derde ronde via een zege met 21-11 21-19 tegen Leonov Kirilo uit Oekraïne. De 22 jarige Emmenaar Jordy Hilbink traint momenteel bij de badminton academie in Kopenhagen.
Reageer!
woensdag 09 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EINDHOVEN - Onder toeziend oog van 45 enthousiaste 60-plussers verrichtten PSV-coryfeeën Willy en René van de Kerkhof deze ochtend de officiële aftrap van OldStars op het trainingscomplex De Herdgang bij PSV. OldStars is een nieuw maatschappelijk project van het Nationaal Ouderenfonds, de Eredivisie en de VriendenLoterij. Het richt zich op 60-plussers die graag nog een balletje willen trappen bij hun favoriete Eredivisieclub. Met OldStars willen het Nationaal Ouderenfonds en de Eredivisie in samenwerking met de VriendenLoterij 60-plussers bewust maken van een gezonde leefstijl en het sociale contact tussen ouderen bevorderen. Gedurende 20 weken, is er een trainingssessie van 2 uur bij de deelnemende Eredivisieclubs. Deze training begint met gezellig samenzijn waarna zij starten met het sportieve gedeelte, in clubkleding, onder professionele begeleiding.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
Oud-volleybalcoach neemt stokje over van Paul Smits
ZEIST, 8 oktober 2013 - Joop Alberda heeft per 2 oktober het voorzitterschap van Stichting Meer dan Voetbal overgenomen van Paul Smits. Smits leidde de stichting met succes door de pioniersfase. Alberda zal de volgende fase begeleiden, waarin borging van het maatschappelijke gedachtegoed binnen het voetbal centraal
staat.
Daarnaast verwelkomd Stichting Meer dan Voetbal Daphne Koster en Humberto Tan als nieuwe bestuursleden. Tan wordt verantwoordelijk voor mediabeleid. Koster gaat 'meer dan voetbal' stimuleren binnen het vrouwenvoetbal, de
snelst groeiende tak van het voetbal. Het bestuur bestaat nu uit: Joop Alberda (vz), Map Nihom (secr), Hans van der Wind (pm), Paul Verweel, Pieter-Christiaan van Oranje, Daphne Koster en Humberto Tan.
Over Stichting Meer dan Voetbal
Stichting Meer dan Voetbal, opgericht door de KNVB, Eerste Divisie en Eredivisie, zet de kracht van voetbal in voor een sterkere samenleving. De stichting doet dit door partijen in het veld te verbinden, kennis tussen
clubs te delen en de maatschappelijk rol van het voetbal zichtbaar te maken. Meer informatie kunt u vinden op meerdanvoetbal.nl.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - FC Emmen A1 leed het eerste puntenverlies in de competitie door uit met 2-2 gelijk te spelen tegen Drachtster Boys A1. Ook de B-jeugd moest genoegen nemen met een gelijkspel en wel bij het Beverwijker DEM: 1-1.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Voor aanvang van het duel FC Emmen-Willem ll werd er in de businessclub een presentatie door het bekende bobteam Van Calker gegeven. De belangstelling was met 210 aanmeldingen erg groot.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Peter van der Vlag is na afloop van de wedstrijd FC Emmen-Willem ll uitvoerig in het zonnetje gezet wegens het bereiken van de mijlpaal van 500 wedstrijden. De Emmer sluitpost werd bedolven onder de cadeaus waaronder een schilderij van de Emmer kunstschilder Paul Meijering.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - FC Emmen speelt de komende weken een drietal oefenduels tegen sterke amateurclubs uit de regio. Er wordt een combinatieteam geformeerd met voornamelijk wisselspelers en talentvolle A-junioren.
Dinsdagavond (8 oktober) is FC Emmen te gast bij Hoogeveen. Dit duel begint om 19.45 uur. Op 15 oktober wordt uit tegen Nieuw Buinen (19.30u) gespeeld en op 22 oktober gaat FC Emmen op bezoek bij SVBO (20.00u).
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - FC Emmen biedt met ingang van de eerstvolgende thuiswedstrijd op 25-10 tegen Almere City extra voordelige seizoenkaarten aan. Er wordt liefst 25 procent korting op de originele prijs gegeven.
Het Emmer publiek zat op een winnaar te wachten en die is er nu gekomen. De selectie van trainer Joop Gall wil echter graag nog meer ondersteuning voor de rest van het seizoen. FC Emmen heeft daarom besloten voor de rest van het seizoen, nog dertien thuiswedstrijden, extra voordelige seizoenkaarten aan te bieden. Een kaart voor de lange zijden kost nu 93.75 euro wat slechts ongeveer zeven euro per wedstrijd is. Achter de doelen kost nu 75 euro wat zelfs minder dan zes euro bedraagt. Bij de prijs inbegrepen is tevens een gratis kaart voor de aantrekkelijke bekerwedstrijd tegen IJsselmeervogels op 29 oktober. Ook de al bestaande seizoenkaarthouders hebben vrij toegang tot dit duel. De seizoenkaarten voor de jeugd gaan voor 46.88 en 37.50 euro van de hand.
Aanmelden kan bij de receptie in het stadion.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - FC Emmen zoekt op zeer korte termijn kandidaten voor de functie van omroeper (m/v) bij de thuiswedstrijden van FC Emmen. Welsprekendheid, goede beheersing van het Nederlands en enige ervaring zijn pluspunten. Hij of zij moet de opvolger van André Timmer worden die deze functie vanaf juli 2005 heeft vervuld. Drukke werkzaamheden nopen hem tot stoppen.
Reageer!
dinsdag 08 okt 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
KLAZIENAVEEN - Zwartemeer moest thuis aantreden tegen Annen. Op zich was de verwachting dat beide ploegen redelijk aan elkaar gewaagd zouden zijn en er een leuke wedstrijd zou kunnen ontstaan. In de eerste helft viel er echter weinig leuks te melden. Weliswaar had Annen meer balbezit maar verscheen nauwelijks in de 16 meter van Zwartemeer. Zwartemeer grossierde vooral in verkeerde passes en kon daardoor amper een fatsoenlijke aanval opzetten. Aangezien van beide ploegen de verdedigers de aanvallers van de tegenpartij de baas waren werd een ruststand van 0-0 bereikt.
Reageer!