SPORT

Joop Gall zaterdag play off plek veilig stellen

EMMEN FC Emmen trainer Joop Gall gaat er na de zege op Jong Ajax vanuit plaatsing voor de play offs op zak te hebben. Theoretisch is dat nog niet honderd procent maar er moet wel heel veel mislopen indien dat niet het geval zou zijn. ,,Ons doel is daarom ook niet alleen plaatsing maar een plek bij de bovenste vijf waardoor we de eerste ronde vrij zijn. Aanstaande zaterdag thuis tegen Achilles '29 kunnen we in elk geval plaatsing definitief maken. Ik hoop op een massale opkomst van het publiek, de ploeg verdient dat.'' Met nog vier wedstrijden te gaan kan FC Emmen alleen nog worden ingehaald door De Graafschap en Sparta Rotterdam. Wint FC Emmen zaterdag van Achilles '29 valt Sparta af en kan alleen De Graafschap, mits het ook wint, nog op gelijke hoogte komen. Het doelsaldo van FC Emmen is echter superieur met plus 26 tegenover plus 17 van de Doetichemmers. Er zijn nog wel drie wedstrijden te gaan, dus kan daar nog verandering in komen.
Reageer!

Huldiging Nederlands kampioen Jurrien Kugel

EMMEN - Maandag 13 april is Jurrien Kugel door wethouder Bouke Arends gehuldigd voor zijn judoprestaties. Jurrien werd nl. zaterdag 7 maart Nederlandse judo kampioen in de leeftijdsklasse tot 15 jaar.
Reageer!

Zevende editie 14-Gehuchtenloop

SELLINGEN - De gemeente Vlagtwedde telt maar liefst zestig dorpen, streeknamen en buurten. Vijftig worden als gehucht aangemerkt die allemaal zijn voorzien van naamborden. Daardoor blijven historische namen als Veele, Munnekemoer, Abeltjeshuis en Jipsingboermussel voor altijd bewaard. Die gehuchten zijn ook de naamgever voor de 14-Gehuchtenloop, die op zondag 26 april voor de zevende keer wordt gehouden.
Reageer!

Itass DTK’70 bereikt halve finale

KLAZIENAVEEN - Het eerste herenteam van Itass DTK’70 hebben afgelopen zondag de halve finale playoff om het landskampioenschap tafeltennis bereikt. Thuis werd met 3-1 gewonnen van Hilversum. Het begin van de wedstrijd was erg stroef. Kopman Michel de Boer keek tegen een 0-2 achterstand aan, maar wist de wedstrijd alsnog met 3-2 te winnen van Merijn de Bruin.
Reageer!

Keepersdag FC Emmen

EMMEN - Na vijf keepersdagen die succes hadden zal dit jaar de zesde FC Emmen Keepersdag plaatsvinden dit in samenwerking met Keepable. Deze dag zal op woensdag 15 april in de JENS Vesting plaatsvinden Wil jij dit jaar ook hierbij aanwezig zijn? Meld je dan aan (zo snel mogelijk) op http://www.keepable.nl/keepersdag-fc-emmen/
Reageer!

VV Emmen wint van Bergum: 2-0

EMMEN - Emmen heeft in eigen huis goede zaken gedaan door te winnen van Bergum. Op een moeilijk bespeelbaar veld werden de Friezen met 2-0 verslagen. Het tegen degradatie strijdende Bergum probeerde minimaal een punt mee te nemen, maar Emmen stak daar in de slotfase een stokje voor.
Reageer!

EHS’85 laat punten liggen

GASSELTERNIJVEEN – De schanskers lieten dure punten liggen tegen laagvlieger Gasselternijveen. Dankzij Bjorn Nijholt pakte EHS’85 nog een punt. Hierdoor zakt EHS’85 naar de 3e plek op de ranglijst. De achterstand op koploper IJhorst bedraagt nu 4 punten met nog 4 duels te spelen. Op plek 2 staat HOC met 1 punt meer.
Reageer!

Judoka's Vos presteren goed in Assen

ASSEN - De judoka’s van vereniging Vos presteerden bovengemiddeld goed tijdens het Bartje Judo Toernooi in Assen. Tussen de vijftig deelnemende verenigingen met in totaal ruim 500 deelnemers was er naast de individuele belangen ook de clubstrijd om het fraaie Bartje Bokaal. Deze is jaren geleden beschikbaar gesteld voor de best presterende vereniging tijdens dit toernooi.
Reageer!

Bargeres verliest in 1ste helft van Sleen

SLEEN - De uitslag is enigszins geflatteerd maar Bargeres kon op geen enkele manier aanspraak maken op een overwinning in Sleen. De gasten riepen het onheil over zichzelf al af in de eerste helft. Na 30 minuten keek Bargeres al tegen een 2 – 0 achterstand aan door slordig verdedigen. Ook al was het betere veldspel van Bargeres, kansen leverde dit nauwelijks op.
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda