SPORT

Zoekend FC Emmen gaat op feestavond tegen Willem II ook hard onderuit

EMMEN - FC Emmen heeft ook tegen Willem II verloren. De Tilburgers waren met 0-3 te sterk in de Oude Meerdijk. De ploeg van trainer Menno van Dam creëerde nauwelijks kansen en zag de gasten efficiënt afrekenen. De eerste overwinning van 2026 laat nog altijd op zich wachten.
Reageer!

Opnieuw geen overwinning voor FC Emmen

EMMEN - FC Emmen is er maandagavond opnieuw niet in geslaagd om een beloftenploeg te verslaan. Tegen Jong Ajax eindigde het duel zoals het begon: 0-0. FC Emmen begon het thuisduel met Jong Ajax met enkele wijzigingen in de basisopstelling ten opzichte van de verloren wedstrijd tegen Jong PSV. Philip Søndergaard verving Christian �stergaard. Ook Nelson Amadin en Alessandro Hojabrpour verschenen aan de aftrap. Dat ging ten koste van Noam Emeran en Agon Sadiku. Emeran ontbrak door een blessure, Sadiku begon op de bank.
Reageer!

FC Emmen vanavond thuis tegen Jong Ajax

Vanavond spelen we het inhaalduel tegen Jong Ajax om 20.00 uur op De Oude Meerdijk. Wij gaan vol de strijd aan om drie punten in eigen huis te houden en daar hebben we jou bij nodig. Deze club leeft in ons allemaal. Rood en wit zit in ons hart, strijden willen wij allemaal. Op het veld vechten we voor elke meter. ?
Reageer!

WKE ’16 wint Drents onderonsje en blijft in spoor van koploper

Juist mindere wedstrijden moet je over de streep trekken. EMMEN - In een speelronde die door de winterse omstandigheden vrijwel volledig werd afgelast, was er in de 2e klasse G Oost slechts 1 wedstrijd die doorgang vond. Op sportpark Grote Geert versloeg WKE 16 streekgenoot Raptim met 3-0. Een ogenschijnlijk ruime zege, maar volgens de thuisploeg kwam die zeker niet vanzelf tot stand.
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda